לדילוג לדף הבית

חשוב לדעת

train to the right train to the right

הודעות חשובות

 

מחליפים שמן - לנסיעה קלה ובטוחה
לידיעת ציבור הנוסעים: בימים אלה אנו מבצעים החלפה תקופתית ומתוכננת מראש של שמן הגיר בכל קרונות הרכבת הקלה. בימים הראשונים לאחר ההחלפה ייתכן ותחושו בריח לא שגרתי בקרונות. אל דאגה, הכל תקין :-)

 

 

 

סטודנטים - חוזה חופשי מורחב

בתקופה הקרובה אמורה להתחיל שנת לימודים אקדמאית חדשה.

סטודנטים הרוצים להנפיק כרטיס רב קו עם פרופיל סטודנט, או לעדכן את הפרופיל בכרטיס הרב קו האישי שלהם לפרופיל סטודנט, או להאריך את תוקף פרופיל הסטודנט שלהם והינם זכאים לכך - מתבקשים להקדים ולעשות זאת.

 

סטודנטים חדשים (שנה א') לצורך פעולה זו עליכם להביא למרכז השירות שלנו בדוידקה (או במרכזי השירות של אגד בתחנה מרכזית ועוד) תעודה מזהה, תעודת סטודנט לשנת הלימודים התשע"ח ואישור לימודים תקף לשנת הלימודים התשע"ח.

 

סטודנטים בשנה ב' והלאה, לצורך פעולה זו עליכם להביא תעודה מזהה, תעודת סטודנט לשנת הלימודים התשע"ח (או לשנת הלימודים התשע"ז) ואישור לימודים תקף לשנת הלימודים התשע"ח

 

לתשומת לבכם:

·         עדכון פרופיל סטודנט יתבצע אצל מפעיל התחבורה אשר אצלו הונפק כרטיס הרב קו

·         טעינת חוזים תקופתיים סטודנטיאליים (סמסטריאלי ושנתי) התקפים גם לרכבת הקלה, מבוצעת במרכזי השירות של חברות האוטובוסים – אגד, סופרבוס וקווים (בהתאם למרחב הרלבנטי) - בלבד.

·         בהתאם, גם הגדרת פרופיל "סטודנט מורחב" אפשרית רק אצל החברות הנ"ל.

 

פרופיל סטודנט שעומד לפוג תוקפו

מכשיר התיקוף ברכבת הקלה מתריע על כרטיסי רב קו שהפרופיל בהם עומד לפוג.
ההתראה באה לידי ביטוי כך שבעת תיקוף הכרטיס נדלקת הנורה הכתומה (האמצעית) במכשיר התיקוף ומוצגת הודעה בדבר תום תוקף הפרופיל ביחד עם קול התראה שונה
ההתראה מוצגת במהלך חודש ימים לפני המועד בו פג תוקף הפרופיל.
לתשומת לבכם, כל עוד הפרופיל בתוקף ניתן להמשיך לעשות שימוש בחוזים הקשורים לאותה זכאות המוטענים על הכרטיס. לעומת זאת, עם תום תוקף הפרופיל לא ניתן יותר לעשות שימוש בחוזים אלה.
ניתן לבדוק את תוקף הפרופיל בכל אחת ממכונות האוטומטיות בתחנות הרכבת. 

 

 

חובת תיקוף לחיילים

חיילים שימו לב: על פי הנחיות משרד התחבורה החל מה24/9/17 חיילים בשירות סדיר וקבע מחוייבים לתקף את תעודת החוגר האישית בכל כניסה לרכבת. בנוסף, חיילי צה"ל בשירות חובה וקבע הנוסעים ברכבת הקלה ללא מדים בסופי שבוע, מיום שישי בבוקר ועד תום השירות במוצאי שבת וכן בערבי ומוצאי חגים, זכאים לנסוע ללא תשלום אך מחוייבים לתקף את כרטיס החוגר האישי במכונות התיקוף המוצבות בקרונות הרכבת הקלה.

 

 

 


איסור עישון בתחנות הרכבת

לתשומת ליבכם, על פי חוק חל איסור מוחלט לעשן בתחנות הרכבת הקלה. העובר על החוק צפוי לקנס.
מצ"ב לינק לחוק:
חוק למניעת העישון במקומות ציבוריים והחשיפה לעישון, תשמ"ג-1983